Dlaczego nie wciskam się w jeansy damskie

Bądźmy szczerzy przez moment. Rozmiar spodni to tylko liczba; naprawdę ważne jest to, jak wyglądają na twojej pupie! Ludzie podziwiają, jak twoje jeansy damskie pasują do ciała, nie zajrzą ci do wnętrza twojej talii, aby sprawdzić rozmiar na etykiecie.

Ale co to znaczy w praktyce? Cóż, po pierwsze, nie oszukuj samej siebie. Jeśli nawet uda ci się wcisnąć w parę jeansów damskich o dwa rozmiary za małe, nie będziesz wyglądać na szczuplejszą. Będziesz wyglądała po prostu jak gruba baba w za małych dżinsach – nie mówiąc o tym, że twoje spodnie będą wrzynać się w ciało. Zaakceptuj swój rozmiar i zacznij myśleć o większym ruchu.

Poza tym, wszyscy producenci spodni podchodzą do rozmiaru nieco inaczej - możesz powiedzieć innym, że jesteś "naprawdę" rozmiaru 10, ale akurat nosisz rozmiar 14, bo projektant sobie tak wymyślił! To akurat prawda, S od jednego producenta to M od drugiego.

jeansyZamiast tego, zanim zamówisz jeansy na jesień, podejdź do tego poważnie, poprzymierzaj dostępne ciuchy? Zamiast zamówić dżinsy online i mieć nadzieję, że pasują do ciebie, lepiej odwiedzaj domy towarowe, butiki, outlety, wysokiej klasy supermarkety, szmateksy i second-handy... po to, abyś mogła przymierzyć jeansy damskie. Sprawdzaj różne marki i rozmiary, czy to drogie, czy nie. Dlaczego? To badania. Nie oczekuj, że wszystkie dżinsy będą na ciebie od razu pasować.

Niezależnie od wszystkich innych czynników, potrzeba czasu i wysiłku, aby jak najlepiej wykorzystać twoje unikatowe piękne ciało. I ładne, podkreślające twoją figurę jeansy damskie są jednym z najważniejszych elementów garderoby, ponieważ są one tak wszechstronne. Wyobraź sobie, że przymierzyłaś dziesiątki par spodni. Zrób selfie, aby sprawdzić, czy te nowe jesienne jeansy będą dla ciebie dobre... i gdy następnym razem będziesz kupować jeansy damskie online, możesz odkryć dżinsy o podobnym stylu i kroju... Ale za ułamek ceny! Teraz już wiesz, że te dżinsy pasują do ciebie.

Dlatego gwiazdy bardzo często noszą dżinsy od swojego ulubionego projektanta. Ponieważ wiedzą, co pasuje do ich ciała - i prawdopodobnie zatrudniają do tego ludzi. Jeśli Kim Kardashian może być wystarczająco inteligentna, aby skutecznie kupować jeansy, dlaczego ty nie możesz?

Komentarze

  1. U mnie akurat rozmiar spodni prawie zawsze jest taki sam ;) Ale oczywiście nigdy nie patrzę na liczbę, a na to jak leżą ;) Zazwyczaj jest to XS, ale mam i takie XXS i S ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty