Czym są kurtki bomberki?

Widzisz je na celebrytach i w każdym domu towarowym i butiku. Pokazują się one na wybiegach każdego sezonu i na stronach magazynów mody czy na blogach faszionistek jak http://elegantendeavours.com/kurtki-bomberki-nigdy-wychodza-mody/. Jeśli już je posiadasz, kochasz je, jeśli jeszcze ich nie kupiłeś, to już od dłuższego czasu znajdują się one na liście najbardziej poszukiwanej odzieży. Czym jest ta magiczna moda? Dla tych kobiet, które nie znają jeszcze kurtki bomberki, pozwólcie mi przedstawić wam nowemu najlepszemu przyjacielowi waszej szafy!

Pierwotnie nazywana kurtką pilotką, styl kurtki bomberki rozpoczął się w 1926 roku, zaprojektowany specjalnie dla pilotów wojskowych, którzy zazwyczaj dokonywali nalotów bombowych. Ponieważ kokpity nie były wtedy hermetyczne, a więc często zimne, wykonane są ze skóry, mają jedwabną podszewkę i elastyczne ściągacze w talii i mankiete pomagające zachować ciepło. Kurtki te pomyślnie przeszły próbę czasu i są najczęściej spotykane na stylizacjach świadomych stylu i trendów kobiet w każdym wieku.Bez względu na porę roku, takie kurtki bomberki obowiązkowo muszą znaleźć się w szafie każdej fashionistki. Kobiety nie powinny obawiać się noszenia jednej z tych kurtek przez cały rok, po prostu to wspaniały styl, który jest wygodny i dobrze nadaje się do noszenia także w miesiącach letnich. Latem możesz sparować ją z parą szortów lub krótką spódniczką, albo w zimie nałożyć ją na sweter typu golf. Kurtki bomberki dla kobiet dostępne są w prawie każdym kolorze, kształcie i pożądanym materiale. Najczęściej spotykanym rodzajem kurtki bomberki damskiej jest czarna jagnięca skóra z przyciętą jedwabną podszewką.

Najbardziej popularna jest skórzana bomberka, która może mieć cenę nawet od kilkuset dolarów do kilku tysięcy w zależności od jakości i projektanta. Za to bomberki z pięknego materiału syntetycznego dostępne jest również dla kobiet, które są zarówno przyjazne co do zwierząt i portfeli! Spróbuj nosić takie kurtki z flanelową koszulą, eleganckimi dżinsami i butami, a także przygotuj się na codzienną wycieczkę w każdym mieście i przy każdej pogodzie. Kurtki te mogą uzupełnić też ubranie na wieczór jako dopełnienie jedwabnej koszulki lub małej czarnej sukienki. Kobiety często noszą kurtki dzień i noc, tworząc jednocześnie kilka różnych stylizacji! Kobiety nie powinny opuszczać domu bez bomberki!

Komentarze

Popularne posty