Spodnie z wysokim stanem - dlaczego je kupuję?

Przymierzanie dżinsów mogą być naprawdę pozytywnym doświadczeniem lub nie tak wielkim przeżyciem. Wszystkie pamiętamy te jaskrawe świetlówki w szatni i sprzedawcę pytającego z drugiej strony drzwi "jak pasują?”. Gdy kupujesz spodnie z wysokim stanem, jeansy, rurki, warto jest je przymierzyć, dlatego rzadko kupuję spodnie online - może czasem w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie. Zakup dżinsów może być kolejką emocji.

Sprzedawca przynosi mi kolejną parę dżinsów i tym razem mogę je założyć, ale nie mogę usiąść ani odetchnąć. W końcu mam trzecią parę dżinsów jak spodnie z wysokim stanem, które mogę założyć i czuć się świetnie, ale mój brzuszek wisi nad talią.

spodnie z wysokim stanem
Jeśli śledzisz mój blog, wiesz, że komfort i dobre samopoczucie są moimi najważniejszymi priorytetami w modzie. Dlatego wybieram komfortowe spodnie jeansowe. Nie chodzi tu tylko o styl denimu, ale o jakość dżinsów. Dżins o wyższej jakości zachowuje swój kształt i nie poluzowuje się wraz ze zużyciem. Dżinsy o mniejszej rozciągliwości będą bardziej atrakcyjne, ponieważ zapewnią wspaniały kształt i krzywiznę ciała.

Tajemnicą wysokiej jakości denimu jest nie tylko to, z czego jest wykonany, ale także to, gdzie są wykonane dżinsy. Jeśli wolisz wysokiej jakości dżins, szukaj Włoch, Japonii lub Turcji jako producenta. Kraje te produkują zazwyczaj najtwardszy denim i zapewniają najlepszy kształt.

Ciemniejszy denim to świetny sposób na ukrycie obszarów, które możesz chcieć zakamuflować. Nie noś też tego, co nie pasuje. Wiem, że jest to dość prosta wskazówka. Ale kiedy coś jest na wyprzedaży lub jesteś zmęczona i po prostu chcesz kupić parę dżinsów, może być kuszące, aby wybrać spodnie z wysokim stanem które po prostu nosisz. Nie rób tego, nigdy nie będziesz z nich w pełni zadowolona.

Szukaj dżinsów o średnim lub wysokim stanie, ten styl denimu może być bardziej wybaczający dla dojrzałych ciał. Krój spodni o średnim stanie gdzie talia przebiega nad pępkiem jest łatwiejszy do noszenia dla dojrzałych ciał i może być bardziej atrakcyjny.

Za to jeansowe spodnie z wysokim stanem mogą być trudne do noszenia, jeśli nie jesteś wysoka i szczupła, ale wyglądają wspaniale i pasują do tak wielu ubrań, że można je nosić na wieczornych imprezach. Bardzo polecam takie eleganckie jeansy.

Komentarze

  1. Też raczej nie kupuję spodni online ponieważ akurat te raczej wolę jednak przymierzyć :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj już dawno nie kupowałam żadnych jeansów. Nie najlepiej się czuje w takim materiale :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty